Baseny

Wielu z nas marzy o pięknym i zadbanym przydomowym basenie. Baseny zewnętrzne mogą zapewnić upragniony relaks w słoneczne dni. Poczuj się jak gwiazda Hollywood i spraw sobie prywatny basen. Zrealizujemy pomysły nawet najbardziej wymagających klientów. Przygotujemy dla Państwa autorski projekt basenu, a następnie zajmiemy się jego realizacją budowy basenu. Dowolność kształtu i rodzaju obrzeża basenu sprawia, że bez trudu wybiorą Państwo najlepszą koncepcję dla siebie. Nowoczesne technologie pozwalają na projektowanie i budowę basenów zewnętrznych według różnych koncepcji. Baseny mogą mieć dowolne kształty - kwadratowe, prostokątne, owalne a nawet ósemkowe. Baseny mogą być wykończone na wiele sposobów takich jak:

  • wykończenie na gładko w kolorystyce niebieskiej głębi, co daje efekt 3D
  • wykończenie z imitacją kamieni i skał
  • wykończenie kamiennym dywanem

Ponadto, w każdym projekcie można wykonać wodospad lub kładkę. Na życzenie klienta, podczas realizacji basenu możemy zastosować powłokę samoświecącą, która pięknie oświetli Państwa basen po zmroku. Baseny budujemy zarówno u klientów indywidualnych, jak i u klientów biznesowych np. działających w branży hotelarskiej. Współpracujemy z znanymi producentami chemii basenowej i akcesoriów. Gwarantujemy profesjonalną współpracę, nowatorskie rozwiązania i solidność wykonania. Interesują Państwa przydomowe baseny? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu omówienia wszystkich szczegółów inwestycji.

 

 

elogo

EDILDOMUS ITALIA SP. Z O.O.

92-614 Łódź
ul. Rokicińska 318/320
tel. (+48) 535 545 054
(+48) 535 525 247
e-mail: edildomusitalia@gmail.com
maxedil2013@gmail.com

Nasza firma powstała na początku lat 90-­tych we Włoszech. Tam przez kilkanaście lat uczyliśmy się profesjonalnych usług budowlanych i wykonywania remontów. Lata pracy w branży budowlanej i zdobyte doświadczenie pozwoliło nam do wysokiej specjalizacji świadczonych usług.

Layout Type

Presets Color

Background Image