Beton architektoniczny

Cenicie Państwo designerskie wnętrza? Znudziło Wam się tradycyjne wzornictwo ścian?

Zachęcamy do zainwestowania w beton architektoniczny. Nasza firma importuje wysokiej jakości imitacje betonu architektonicznego o najwyższych parametrach prosto z Włoch. Aranżacją budowlaną z zastosowaniem betonu zajmujemy się pod kilkunastu lat. Płyty betonowe i imitacje betonu na ścianach nadadzą wnętrzom charakterystycznego, surowego i ponadczasowego wyglądu. Dzięki temu, beton architektoniczny znajduje wszechstronne zastosowanie, zarówno w domach prywatnych, jak i miejscach użyteczności publicznej.

Imitacje betonowe pozwalają na szybki montaż bez wielkiego bałaganu. Nadają się zarówno na ściany, elewację, schody, ogrodzenia i wiele innych. Zapewniamy wszechstronną fakturę i barwę betonów. Ich największą zaletą są wysokie walory estetyczne oraz wytrzymałość mechaniczna.

Szukacie Państwo perfekcyjnego rozwiązania w wykończeniu ściany? Zachęcamy do zainwestowania w nasz baton architektoniczny.

 

 

elogo

EDILDOMUS ITALIA SP. Z O.O.

92-614 Łódź
ul. Rokicińska 318/320
tel. (+48) 535 545 054
(+48) 535 525 247
e-mail: edildomusitalia@gmail.com
maxedil2013@gmail.com

Nasza firma powstała na początku lat 90-­tych we Włoszech. Tam przez kilkanaście lat uczyliśmy się profesjonalnych usług budowlanych i wykonywania remontów. Lata pracy w branży budowlanej i zdobyte doświadczenie pozwoliło nam do wysokiej specjalizacji świadczonych usług.

Layout Type

Presets Color

Background Image