Fontanny

Fontanna w ogrodzie dodaje niezastąpionych walorów estetycznych i sprzyja podniesieniu komfortu wypoczynku. Przyciąga wzrok domowników i tworzy wyjątkową atmosferę. Woda uspokaja, poprawia nastrój i ożywia krajobraz. Ponadto, ruch wody w obiegu zbiornika zwiększa cyrkulację i filtrację wody, a także jej dotlenienie.

Nowoczesna technologia fontannowa oferuje niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne w ogrodach. Wspólnie z Państwem opracujemy spójny projekt fontanny dostosowany do potencjalnej powierzchni, na której ma się znajdować. Ustalimy kształt fontanny i określimy z których miejsc ma tryskać woda. Oferowane przez nas fontanny mogą być podświetlone, dzięki czemu czas spędzany po zmroku w ogrodzie będzie magiczny. Do wykonania fontanny wykorzystujemy wszechstronne materiały budowlane, między innymi blachę miedzianą, materiały imitujące skały kamienie i ołów. Wszystkie materiały do budowy fontanny są odporne na zmieniające się warunki atmosferyczne. Zapewniamy indywidualne projekty i niepowtarzalny efekt.

 

 

elogo

EDILDOMUS ITALIA SP. Z O.O.

92-614 Łódź
ul. Rokicińska 318/320
tel. (+48) 535 545 054
(+48) 535 525 247
e-mail: edildomusitalia@gmail.com
maxedil2013@gmail.com

Nasza firma powstała na początku lat 90-­tych we Włoszech. Tam przez kilkanaście lat uczyliśmy się profesjonalnych usług budowlanych i wykonywania remontów. Lata pracy w branży budowlanej i zdobyte doświadczenie pozwoliło nam do wysokiej specjalizacji świadczonych usług.

Layout Type

Presets Color

Background Image