Imitacje kamienia

Cenicie Państwo efektowne wykończenie i elewacje domów? Bardzo popularną metodą umożliwiającą wykorzystanie możliwości aranżacyjnych są imitacje kamienia. Proponowane u nas imitacje kamienia charakteryzują się idealnymi parametrami technicznymi, dzięki czemu zapewniają izolację termiczna. Szeroka paleta odcieni i faktur materiału pozwala na niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Mogą posłużyć do wykonania murów ogrodzeniowych czy oporowych. Imitacje kamienia mogą urozmaicić ogrodową aranżację. Proponowana przez nas imitacja kamienia wiernie oddaje piękno naturalnego budulca, ale generuje o wiele niższe koszty.

Imitacje kamienia to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują wyjątkowego designu. Trwałość i estetyka ozdoby sprawi, ze będzie ona służyła w Państwa otoczeńu przez wiele lat. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Doradzimy Państwu, jakie imitacje wybrać.

 

 

 

elogo

EDILDOMUS ITALIA SP. Z O.O.

92-614 Łódź
ul. Rokicińska 318/320
tel. (+48) 535 545 054
(+48) 535 525 247
e-mail: edildomusitalia@gmail.com
maxedil2013@gmail.com

Nasza firma powstała na początku lat 90-­tych we Włoszech. Tam przez kilkanaście lat uczyliśmy się profesjonalnych usług budowlanych i wykonywania remontów. Lata pracy w branży budowlanej i zdobyte doświadczenie pozwoliło nam do wysokiej specjalizacji świadczonych usług.

Layout Type

Presets Color

Background Image