Posadzki zakwaszone

Dlaczego warto wybrać podłogę zakwaszoną.

To jest jedyny i niepowtarzalny.
Posadzka zakwaszona w praktyce prawdziwa i jedyna "posadzka na miarę" , który został zaprojektowany i wykonany zgodnie z potrzebami projektanta i klienta końcowego.Podłogi zakwaszone są tworzone przez zastosowanie specjalnych kwasów na bazie soli metalowych , które penetrują do betonu i chemicznie zmieniają kolor do wywoływaniaindywidualnych efektów barwnych na trwałe. Kwasy ideal work wywołują efekty kolorystyczne, barwne lub półprzezroczyste odcienie bardzo podobne do kamienia naturalnego lubstarego wytartego kamienia z nalotem patyny czasu. Wynikiem czego jest unikalny nie powtarzalny wzór dla każdej powierzchni i nie mogą być z kopiowane przez inne materiałybarwiące. Podłogi betonowe tracą pozorną monotonie i nabierają bogatego i naturalnego piękna.

To wyrafinowany i nowoczesny.
Posadzka zakwaszona zwraca uwagę biur projektowych, architektów, projektantów i architektów wnętrz do projektowania domów prywatnych, loftów, miejsc publicznych, sklepów i salonów,restauracji, dyskotek, pubów, sal wystawowych i targów, hoteli i centrów handlowych.
Dzięki elastyczności produktów i technologii ideal work , każdy projekt jest oceniany i zaprojektowanywedług rodzaju zastosowania końcowego i ruchu, który będzie odpowiednio wytrzymały . Na podstawie tych parametrów i wszelkie szczególne wymagania klienta są określone grubości nawierzchni, rodzajzbroienia (opylania wytrzymałość betonu ), rodzaju wykończenia powierzchni i innych parametrów technicznych nawierzchni.

Jest to praktyczne i łatwe w utrzymaniu
Podłogi przemysłowe wyróżniają się wielobarwną strukturą , łatwością w utrzymaniu. Wytrzymałość i odporność na ścieranie betonowej posadzki zakwaszonej jest lepsza od betonowychpowierzchniach pokrytych farbami akrylowymi lub innych rodzajów żywic, które mogą być wykorzystane do pokrycia betonów wycierają się szybko ulegają degradacji . Z powodu ich chemicznejreakcji z betonem, kwasy IDEAL WORK stają się częścią powierzchni. Nie podlegają blaknięcie, wytarciu , czy rozwarstwieniu.


Dlaczego warto wybrać posadzkę Nuvolato.

To wyjątkowo eleganckie i nowoczesne.
Wysoka jakość betonu, mieszanki IDEAL WORK kolorowe z wysoką wytrzymałością wykonywana przez wykwalifikowanych operatorów: są to składniki posadzki "nuvolato"IDEAL WORK
Świetny efekt sceniczny, nowoczesny wygląd, łatwość czyszczenia i konserwacji to główne cechy tej podłogi, która sprawia, że ​​idealnie nadaje się do sklepów, salonów, domów,centrów wielofunkcyjnych, centrów handlowych. Wykończenie jest w drodze wzajemnego porozumienia z projektantem a klientem końcowym, może być jednorodny lub mniej lub bardziej przebarwionym .Rodzaj konsystencji masy na półsucho lub mokro zgodnie z odpowiednim potrzebami klienta. Zwłaszcza wersja tej posadzki oferowana na zewnątrz, gdzie wykończenie jest "posypane ", aby zachować anty poślizgowy charakter.

 

 

elogo

EDILDOMUS ITALIA SP. Z O.O.

92-614 Łódź
ul. Rokicińska 318/320
tel. (+48) 535 545 054
(+48) 535 525 247
e-mail: edildomusitalia@gmail.com
maxedil2013@gmail.com

Nasza firma powstała na początku lat 90-­tych we Włoszech. Tam przez kilkanaście lat uczyliśmy się profesjonalnych usług budowlanych i wykonywania remontów. Lata pracy w branży budowlanej i zdobyte doświadczenie pozwoliło nam do wysokiej specjalizacji świadczonych usług.

Layout Type

Presets Color

Background Image