Schody cienkowarstwowe

Nie wiecie Państwo, czym wykończyć schody? Przed takim dylematem staje coraz więcej osób, wykończających wnętrza swojego domu. Najbardziej popularnym materiałem wykorzystywanym do produkcji schodów są kamienie naturalne, takie jak granit czy marmur. Decydując się na schody z kamienia naturalnego, będą mieć Państwo pewność wysokiej jakości domowej aranżacji. Schody z kamienia są wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne, poza tym zapewniają niezastąpione walory estetyczne. Niestety, są one stosunkowo drogą inwestycją. O wiele tańszym i mniej trwalszym materiałem wykończeniowym jest gres. Wiele osób decyduje się też na schody drewniane. Nasza firma postanowiła wypracować kompromis pomiędzy wysoką jakością materiału wykończeniowego, a wysoką ceną.

MICROTOPPING jest powłoką wykończeniową o grubości od 2mm do 4mm świetnie imitującą kamień naturalny (marmury i granity ) lub drewno o wysokiej odporności na ścieranie i na uszkodzenia mechaniczne łatwe w utrzymaniu. MICROTOPPING IDEALWORK jest kompozycją płynnej żywicy polimerowej i mieszanki cementów wysokiej jakości dzięki temu jest przyjazna środowisku.

Przedstawiamy Państwu rewolucyjną powłokę betonową modyfikowaną polimerem Microtopping.

Jakie są największe zalety tego materiału?

Możliwość odnowienia schodów bez konieczności demontażu poprzednich okładzin (gresu, stopni drewnianych, granitu, marmuru cz też paneli). Dzięki temu możecie Państwo unikając dodatkowych kosztów i czasu poświęconego na demontaż i sprzątanie bałaganu. Wykonanie schodów z Microtopping’u przez wyspecjalizowanych wykonawców jest możliwe w niewiarygodnie krótkim czasie. Przykładowo, 23 stopniowe schody, wyłożone uprzednio płytkami możemy zrealizować w czasie od 2 do 5 dni roboczych, w zależności od efektu jaki chcemy uzyskać. 

 

elogo

EDILDOMUS ITALIA SP. Z O.O.

92-614 Łódź
ul. Rokicińska 318/320
tel. (+48) 535 545 054
(+48) 535 525 247
e-mail: edildomusitalia@gmail.com
maxedil2013@gmail.com

Nasza firma powstała na początku lat 90-­tych we Włoszech. Tam przez kilkanaście lat uczyliśmy się profesjonalnych usług budowlanych i wykonywania remontów. Lata pracy w branży budowlanej i zdobyte doświadczenie pozwoliło nam do wysokiej specjalizacji świadczonych usług.

Layout Type

Presets Color

Background Image