Tarasy

Tarasy podobnie jak schody zewnętrzne dostarczają nam najwięcej bólu głowy z czego ja wykonać. Płytki, najtańsze rozwiązanie to atut, ale po paru latach fuga ma mikro pęknięcia gdzie dostaje się woda, która następnie zamarza i w efekcie płytki odpadają. Marmur w polskich warunkach się nie sprawdza, granit to jakiś pomysł ale ograniczona gama kolorystyczna zawęża nam choryzonty naszej wyobraźni. Deska z egotycznych drzew co prawda piękna tylko niestety bardzo droga no i trzeba o nią dbać. Deska kompozytowa czyli plastik to coś sztucznego, nie naturalnego.

Edildomus Italia proponuje nowoczesne rozwiązania bez ograniczeń kolorystycznych o grubość od 3 centymetrów w dowolnej formie nadającej wygląd naturalnego kamienia, drewna, skały marmuru, odporne na warunki atmosferyczne, uszkodzenia mechaniczne, łatwe w utrzymaniu czystości.

 

 

elogo

EDILDOMUS ITALIA SP. Z O.O.

92-614 Łódź
ul. Rokicińska 318/320
tel. (+48) 535 545 054
(+48) 535 525 247
e-mail: edildomusitalia@gmail.com
maxedil2013@gmail.com

Nasza firma powstała na początku lat 90-­tych we Włoszech. Tam przez kilkanaście lat uczyliśmy się profesjonalnych usług budowlanych i wykonywania remontów. Lata pracy w branży budowlanej i zdobyte doświadczenie pozwoliło nam do wysokiej specjalizacji świadczonych usług.

Layout Type

Presets Color

Background Image